فراخوانی فراخوانی ...

واکاوی خیزش های اسلامی

428 بازدید

مولف : عباسعلی فرزندی اردکانی

ناشر کتاب : روایت فتح

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : عباسعلی فرزندی اردکانی

ناشر کتاب : روایت فتح

وزن(گرم) : 735

شابک : 978-600-5182-85-9

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی

شمارگان : 2200

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 609

تاریخ ثبت : دوشنبه 30 اردیبهشت 1392

تاریخ ویرایش : دوشنبه 16 اسفند 1395

کد : 12877

220,000 ریال 198,000 ریال
افزودن به سبد خرید


معرفی کتاب
در سالهای گذشته، خیزش هایی مردمی در اکثر کشور های عربی – اسلامی به وقوع پیوسته است.محیط شکل گیری خیزش های مردمی مناطقی چون خاورمیانه، جهان عرب و شمال آفریقا را در بر می گیرد؛ اما وجه مشترک این مناطق، اسلام و مسلمان بودن مردم است. زمینه ها، ماهیت، اهداف و آینده این خیزش ها از موضوعاتی است که باید به آن ها پرداخته شود.کتاب حاضر با تمرکز بر وضعیت استبداد، استعمارزدگی و وابستگی سران کشور های عربی به عنوان زمینه این خیزش‏ها، به تشریح رخداد های مهم منطقه، ناکامی های پی در پی آمریکا در منطقه و شکل گیری جبهه مقاومت در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی و نقش آن بر پیدایی خیزش های جاری که ماهیت مردمی - اسلامی دارد، پرداخته است. بر این اساس، مردم کشور های عربی در خیزش های سراسری خود، استبداد‏زدایی و استعمارستیزی را به منظور خلع حکام مستبد، نابودی رژیم صهیونیستی و خروج از سلطه بیگانگان هدف قرار داده اند و در این راستا به مراحلی از پیروزی رسیده اند؛ اما این خیزش ها در میانه راه قرار دارد و تا رسیدن به نتیجه نهایی، نیازمند مراقبت، آسیب شناسی و استمرار هوشمندانه است.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر