loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دوره ی درهای بسته 9: به روایت ابوالقاسم عبیری

اسیر شماره ی 10321

ناشر روایت فتح

نویسنده مرضیه نظرلو

با همکاری مرجان فولادوند

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 108

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 12879 10003022
13,000 11,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر خاطرات عبیری از سال های اسارت را در بر می گیرد. وی که دوره های آموزشی خود را در آمریکا گذرانده بود، با شروع جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به کشور بازگشت. جنگنده این خلبان پس از انجام عملیات هدف گلوله های ارتش قرار گرفت و خلبان عبیری پس از اجکت در یکی از روستا های عراق فرود آمد.

عبیری در سال 1364 به اسارت درآمد و سال 1369 آزاد شد. جایگاه نظامی او باعث شد تا مدتی در اداره استخبارات عراق مورد بازجویی قرار بگیرد و سپس به ارودگاه تکریت منتقل شود.
در خاطرات اسیران بیشتر با شرح انواع شکنجه و آزار و اذیت ها روبه رو هستیم، ولی عبیری در خاطراتش بیان می کند، مساله ای که بیشتر باعث آزار آن ها می شد، وجود نیرو های نفوذی عراق و افراد خود فروخته ای بود که به گروهک منافقین پیوسته بودند و باعث اختلاف میان اسیران می شدند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما