بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

پرواز در سحرگاه: زندگی نامه و خاطرات شهید محمد غفاری

ناشر : نشر امینان

گردآورنده کتاب : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی

تعداد صفحات : 168

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1301210003022
6,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب در قالب مجموعه خاطراتی از اعضای خانواده، اقوام، دوستان، همراهان و فرماندهان شهید، به روایت زندگی، فعالیت ها، مبارزه و جهاد و نحوه شهادت شهید محمد غفاری می پردازد.
وی که از اعضای یگان ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود، 13 شهریور 1390 در عملیات علیه گروهک پژاک، همراه با تعدادی دیگر از همرزمانش در منطقه شمال غرب کشور به شهادت رسید.

در بخشی از کتاب، خاطرات یکی از همرزمان شهید را مرور می کنیم:
«...توقف به صلاح نبود. سریع بلند شدم رفتم سمت قله. اونجا چند ترکش نوش جان کردم. حجم آتش زیاد بود. دشمن فهمیده بود که می خواهیم کار را یکسره کنیم.پشت بیسیم به من اعلام کردند که مجتبی بابایی زاده مجروح شده، برو کمکش. من از بالا غلت خوردم اومدم پایین. تو همین حین چشمام به پیکر بی جان یکی از بچه ها افتاد. می دانستم که بابایی زاده اینجا نیست. با تعجب به سمت او رفتم. بالای سرش رسیدم و رویش را برگرداندم. یکباره خشکم زد. در مقابلم پیکر بی جان محمد غفاری قرار داشت...»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

سیروس حیدری

در ادبیات دفاع مقدس ، یکی از بهترین ناشرانی که از بودجه دولتی هم استفاده نمی کند و کتابهای بسیار ارزشمندی را روانه بازار کتاب نموده ، انتشارات شهید هادی می باشد . اگر این گروه ، دارای پایگاه اینترنتی است ، نشانی آن را در سایت ، قرار دهید.

12 اردیبهشت 1394

سلام. ما اطلاعی از پایگاه اینترنتی آن ها به دست نیاوردیم.

محصولات مرتبط