بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. خاطرات، زندگینامه و سفرنامه (4-14)
  5. از تبعید تا پیروزی: زندگی و مجموعه مقالات و مصاحبه های آیت الله ناصر مکارم شیرازی
  • از تبعید تا پیروزی: زندگی و مجموعه مقالات و مصاحبه های آیت الله ناصر مکارم شیرازی

از تبعید تا پیروزی: زندگی و مجموعه مقالات و مصاحبه های آیت الله ناصر مکارم شیرازی

ناشر : سوره مهر

تعداد صفحات : 241

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1334010003022
17,000 16,150 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

آیت الله مکارم شیرازی در نیمه دوم سال 1357 ، زمانی که سانسور از روزنامه ها برداشته شد سلسله مقالاتی را در روزنامه های آن زمان منتشر کرد که از منظر امروز کاملا جنبه تاریخی دارد.

میرزاباقر علیان نژاد این مقالات را جمع آوری و با اضافه کردن بخش زندگینامه و عکس های گرفته شده از آلبوم آیت الله مکارم شیرازی، کتاب «از تبعید تا پیروزی» را تدوین کرد. وی برای غنی کردن محتوای اثر دلایل نگارش مقالات را هم به عنوان مقدمه در ابتدای هر مقاله آورده است.

این کتاب مقالاتی مانند حکومت اسلامی چگونه حکومتی است؟، بختیار و مساله جهاد و جمهوری اسلامی، استبداد اتهام بزرگ روز و اصول اساسی حکومت اسلامی را در بر دارد و بریده روزنامه ها و اسناد و تصاویر مرتبط با مقالات در پایان کتاب آورده شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط