فراخوانی فراخوانی ...

نقد و بررسی جنگ ایران و عراق - جلد چهارم: روند پایان جنگ

مولف : محمد درودیان

ناشر کتاب : مرکز اسناد دفاع مقدس (مرکز مطالعات و تحقیقات جنگ)

سال نشر : 1387

تعداد صفحات : 301

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
90,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

گزیده کتاب

تحولات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و حضور نسل جدید، فضای کشور را دستخوش تغییر و دگرگونی کرده است. گفتمان انتقادی در برخورد با مسائل جامعه و بنیان های فکری و اعتقادی و ساختارهای سیاسی، به ویژه اقدامات و تصمیم گیری های دوران جنگ، به یک گفتمان غالب تبدیل شده است.
در این میان خطر گسست میان نسل ها و فراموشی یا نادیده گرفتن میراث و دستاوردهای دهه انقلاب و جنگ و در نتیجه بی هویتی نسل جدید، موجب نگرانی شده است.
دشواری و پیچیدگی های برخورد با پیامدهای جنگ پس از اتمام آن، برای تعیین نسبت نسل پس از جنگ با دساتوردها و تجربیات حاصل از جنگ، بررسی و مطالعات گسترده و عمیقی را طلب می کند.
هدف از نگارش مجموعه نقد و بررسی جنگ ایران و عراق، تجزیه و تحلیل مسائل جنگ در یک تعامل فعال در برابر تحولات و نیازهای جامعه و تبیین عقلانیت نهفته در درون جنگ، در حوزه نقد، تصمیم گیری و رفتارهای سیاسی - نظامی می باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط