بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • سایه ها (دوره پنج جلدی)
  • مقالات زرسالاری
  • مقالات اسطوره ها جان میگیرند
  • مقالات ایرانی كشی
  • مقالات زن بودن ممنوع

سایه ها (دوره پنج جلدی)

مجموعه مقالات

ناشر : موسسه انتشاراتی روزنامه ایران

نویسنده : گروه پژوهشی هنری حنیف

سال نشر : 1389

تعداد صفحات : 355

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1399510003022

معرفی کتاب

گروه پژوهشی حنیف در سال 1380 فعالیت های خود را با محوریت تبری در اسلام (دشمن شناسی و دشمن ستیزی) آغاز نمود. هسته این گروه از میان جمعی از دانشجویان علاقمند به تحقیق درباره موضوع یهود و صهیونیسم شکل گرفت. همان طور که همه ی نیروهای عضو حنیف از قشر جوان و دانشجو هستند محصولات گروه نیز متناسب با نیاز و سلیقه قشر جوان و به خصوص دانشجویان، طراحی و عرضه شده که امید است این تلاش ها مورد قبول حضرت امام عصر (عج) واقع شود.
گروه حنیف پس از قریب به هیجده ماه پژوهش، مجموعه کتاب های سایه ها را با موضوع کلی تبری (دشمن شناسی و دشمن ستیزی دراسلام) تألیف نموده است. این مجموعه در پنج مجلد آماده طبع گردیده است و سیر مطالعاتی بسیار مناسبی برای علاقمندان پژوهش در این عرصه می باشد. توصیه می شود این مجموعه به ترتیب از جلد اوّل تا پنجم مطالعه شود تا ارتباطات مفهومی بین مقالات بهتر ادراک گردد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط