بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • غرب و انقلاب اسلامی (دوره دو جلدی)
  • غرب و انقلاب اسلامی ج2

غرب و انقلاب اسلامی (دوره دو جلدی)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1414810003022

معرفی کتاب

این کتاب مجموعه مقالات همایش بررسی و نقد نظریه پردازی غرب درباره انقلاب اسلامی می باشد.
در این کتاب مقالاتی با عناوین: عالم سنتی؛عالم مدرن؛انقلاب فرامدرن (مهدی ابوطالبی)، اسلام گرایی در قدرت (ابوذر مظاهری)، نظریه پردازی های غربی درباره نقش مذهب در پیدایی انقلاب اسلامی (ذبیح الله نعیمیان)، معنا و امکان غیریت سازی در فرآیند اسلام گرایی امام خمینی(ره) (ذبیح الله نعیمیان)، نگاهی به جایگاه زن در جامعه ایران و انقلاب اسلامی از نگاه تحلیل گران غربی (رضا رمضان نرگسی)، بررسی نوشته های غربی درباره موضع و نقش حوزه علمیه قم در انقلاب اسلامی با تکیه بر معیارهای تاریخی (علیرضا جوادزاده)، شرق شناسی ادوارد سعید در ترازوی نقد (احمد رهدار)، انقلاب اسلامی؛انقلابی سنتی یا مدرن؟ (مصطفی مرتضوی)، جیمز دفرنزو و چشم انداز نظری انقلاب اسلامی ایران (محمد بهمنی) به چشم می خورد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط