بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. نظام فکری و اعتقادی اسلام (2-2)
  5. نکته ها از گفته ها: گزیده ای از گفتارهای استاد فاطمی نیا (دوره سه جلدی)
  • نکته ها از گفته ها: گزیده ای از گفتارهای استاد فاطمی نیا (دوره سه جلدی)

نکته ها از گفته ها: گزیده ای از گفتارهای استاد فاطمی نیا (دوره سه جلدی)

ناشر : نور معارف

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 665

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1437610003022

معرفی کتاب

در این کتاب ها گزیده هائی از سخنرانی های استاد شهیر سخن دانشمند فرزانه حاج سید عبدالله فاطمی نیا در آن گردآوری شده است.
نکته ها از گفته ها مطالبی است کاربردی ر زمینه های گوناگون بویژه اخلاق و عرفان و باید به این مطالب با همین دید نگریست.خواننده محترم در این نکته ها، برنامه های صحیح درست زیستن را می آموزد و چه کاری مهم تر برای آدمی از اینکه بداند چگونه باید زندگی کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

محمدحسن

سلام.خداوکیلی این کتابها و رسانهارابیشترکنید...اینهاسخن نیست اینها کتاب نیست اینها طلایندجواهرنددرگرانبهایند.خداوندحفظ کنداین بزرگان واین علمای عزیزاسلام وشیعه راانشاالله... یک خواهشی هم دارم لطفآ اگرکسانی مثل ماقدرت خریدندارندکمی هم رایگان دردوصورت روی گوشی موبایل و کامپیوتر ارسال کنید..متشکرم

16 آبان 1393

سلام.بله ان شاءالله بیشتر از این کتاب ها روی سایت قرار می دهیم. در زمینه ارسال رایگان بر روی گوشی و کامپیوتر باید خدممتون عرض کنیم که ما اجازه این کار را از سوی ناشر این اثر نداریم و لذا شرمنده هستیم و نمیتوانیم ارسال کنیم.

محصولات مرتبط