بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

خط روشن: (برگزیده کتاب الغدیر علامه امینی)

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده عبدالحسین امینی نجفی

ویراستار محمد بدیعی

تلخیص کانون خورشید

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 206

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1469810003022
9,000 8,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

دلیل چاپ این کتاب سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در در تاریخ 10 اسفند 1378 درباره کتاب ارزشمند الغدیر می باشد که فرمودند: «کتاب "الغدیر" به نظر من مهجور است.» و دفتر نشر معارف با توجه به فقدان گزیده ای روان و کم حجم و متناسب با فضای دانشجویی و جوانان و برای تحقق این دغدغه رهبر معظم انقلاب و رفع مهجوریت کتاب ارزشمند «الغدیر» اقدام به انتشار گزیدهای روان و جامع از این کتاب کرد تا با برگزاری جشنواره فرهنگی روشنا و مسابقه کتابخوانی در این خصوص، به ترویج معارف غدیری و معرفی این اثر ارزشمند بپردازد.

مرحوم علامه امینی در الغدیر به غامض ترین شبهات وارد شده به واقعه غدیر، پاسخ داده و کتاب «خط روشن» نیز به مهمترین آنها پرداخته است و به 40 مورد از شبهات اهل سنت پاسخ می دهد.

این کتاب در نه فصل تنظیم و تدوین شده است: واقعه غدیر خم، غدیر در آیینه قرآن، عید غدیر در اسلام، حدیث غدیر، علی(ع) در قرآن، آیه ولایت، آیات تطهیر و مودت، نقش معاویه در انحراف امت، شعر و شعرای غدیری.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط