loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

درباره ادبیات داستانی - دفتر پنجم: سلول بنیادین داستان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 14795 10003022
35,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

سلول بنیادین داستان، آن فکر یا احساس اولیه ای است که معمولا در برخورد با یک پدیده خارجی، بی مقدمه به ذهن یا دل هنرمند خطور می کند و می تواند هسته اولیه یک اثر هنری باشد.
جرقه اولیه، یک نقطه شروع است. ممکن است یک کلمه باشد، با توضیحات جزئی و چه بسا نامنظم و مبهم اولیه، درباره آن فکر یا احساس آنی.
این کتاب از نه سرفصل تشکیل شده است: «داستان در بدایت خود»، «لزوم اصلاح یک تصور نادرست باستانی»، «نام های ویژه ( نقطه آغاز) شکل­گیری داستان»، «چیستی سلول بنیادین داستان»، «تأثیر جرقه اولیه بر روان هنرمند»، «برخی مختصات سلول بنیادین داستان و عوامل شکل گیری آن»، «چند تجربه علمی از نویسندگان صاحب نام»، «لروش های باروری ذهن به سلول بنیادین داستان»، «موجودات».
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

مجید

کتاب خیلی مفیدی در رابطه با ایده یابی و پرورش آن هست.مباحث در آن دسته بندی و مرتب شده اند و از کتابه و نشریاتی دیگر استفاده کرده است.مثال هایی از نویسندگان مشهور آورده است که میتوان از تجربیات آنها استفاده کرد. در حقیقت مصداق :
گوی و گزیده گوی چون دُر/ تا ز اندک تو جهان شود پُر

22 آذر 1393

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما