فراخوانی فراخوانی ...

بازی، بازوی تربیت

ضمیمه اول جلد چهارم کتاب «من دیگر ما»

13384 بازدید

مولف : محسن عباسی ولدی

مشاور علمی : گروه تربیتی آیین فطرت

ناشر کتاب : آیین فطرت

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محسن عباسی ولدی

مشاور علمی : گروه تربیتی آیین فطرت

ناشر کتاب : آیین فطرت

وزن(گرم) : 281

شابک : 978-600-954565-6-7

نوع جلد : جلد نرم

قطع : خشتی (22*22)

سال نشر : 1394

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 8

تعداد صفحات : 141

تاریخ ثبت : شنبه 23 فروردین 1393

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 26 دی 1397

کد : 16395

80,000 ریال 72,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
چند ماه پیش از این رهبرانقلاب در دیدار با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی نگرانی چندبارۀ خود را از تهاجم فرهنگی غرب ابراز داشته و در همین راستا نسبت به ترویج بازی های سنتی تأکید ورزیدند. ایشان در این دیدار فرمودند: « ما بچّه های خودمان را که اَلَک دولَک بازی میکردند که تحرّک داشت و خوب بود، گرگم به هوا بازی میکردند که کار بسیار خوبی بود و ورزش بود و بازی و سرگرمی بود، یا این چیزی که خط کشی میکنند و لیِ لیِ میکنند - بازیِ بچّه های ما اینها بود - آورده ایم نشانده ایم پای اینترنت، نه تحرّک جسمی دارند، نه تحرّک روحی دارند، و ذهنشان تسخیر شده به وسیله ی طرف مقابل. خب بیایید بازی تولید کنید، بازی ترویج کنید، همین بازی هایی که بنده حالا اسم آوردم و ده تا از این قبیل بازی [که ] بین بچّه های ما از قدیم معمول بوده را ترویج کنید؛ [این ] یکی از کارها است، اینها را ترویج کنید.»

ضمیمه جلد چهارم: بازی های عسلی و عسل های بدلی (نقش بازی در تربیت کودک) از مجموعه "من دیگر ما"، کتاب بازی بازوی تربیت است که در آن 140 بازی برای کودکان در سنین مختلف به تفکیک سن آموزش داده شده است تا والدین با بازی های مختلف آشنایی کافی را داشته باشند.
کتاب بازی بازوی تربیت در دو بخش «مرحله شکل گیری توانمندی ها» و «دوره ی کامل شدن توانمندی ها» حاوی 140 بازی از دوران نوزادی تا دوران نوجوانی است؛ بازی هایی که در فرهنگ بومی کشورمان رواج داشته؛ اما آرام آرام به دست فراموشی سپرده می شوند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
نظرات

واحد

با سلام ببخشید می خواستم ببینم آیا ضمیمه دوم و سوم جلد چهارم کتاب من دیگر ما چاپ شده یا نه؟

28 فروردین 1394

حسین حیدری زادگان

سلام علیکم،
سوال تکراری، عذر می خوام، ضمیمه دوم و سوم جلد چهارم چاپ شد؟
یا علی

23 دی 1395

ملیحه

سلام
واقعا عالیه کتاب ...ممنون

25 اردیبهشت 1397