بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

حضرت عیسی (ع) در قرآن و انجیل ها

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1712310003022
6,000 5,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

حضرت مسیح (ع) در قرآن، شخصیتی بزرگ است که از هر گونه خطا و اشتباه مبراست. مردم را به پرستش خدای یگانه دعوت می کند، نسبت به مادر خویش نیکوکار است. اما مسیح (ع) در انجیل ها، از پرستیده شدن ابائی ندارد و بلکه خود را همسان با پروردگار یگانه می بیند. به مادر خویش بی توجه است و وی را به تندی مورد خطاب قرار می دهد. شراب می نوشد و برای دیگران شراب می سازد و ... .
بررسی سیمای مسیح (ع) در قرآن و انجیل ها، می تواند به شناخت هر چه بهتر کتاب مقدس مسلمانان و مسیحیان کمک کند و تفاوت های الهیاتی این دو کتاب را آشکار سازد. تاکنون در منابع فارسی به این موضوع پرداخته نشده است. از امتیازات این اثر مراجعه مستقیم به کتب اصلی آباء کلیسا، توجه به پاسخ های الهیاتی مسیحیان و انصاف علمی و پرهیز از طعن و گزنده گویی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط