loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

سبک زندگی اسلامی - جلد اول: قانون شاخص سلامت رفتار (تعاریف و ضرورت ها، عوامل قانون گریزی و زیانها، فواید قانون گرایی و کارکردها)

ناشر موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

نویسنده موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 115

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 17425 10003022
6,000 5,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

حرکت در مدار قانون و توجه به اهمیت آن، یکی از اساسی ترین نیازهای هر جامعه است.جوامعی که افراد آن در مدار قانون حرکت می کنند، با دست خویش محیطی معطر و فضای بهشت گونه برای زندگی می سازند؛ جوامعی هم که افرادش چنین توانی ندارند، برای حیات خود فضایی دوزخ گونه پدید می آورند.

در این کتاب به موضوعاتی چون توصیف ها و تعریف هایی درباره قانون پرداخته می شود و در ادامه به ابعاد و انواع قانون، قدمت قانون و جایگاه آن در تمدن اسلامی، نگاهی به روند قانون خواهی در ایران، آثار، فواید و ضرورتهای قانون گرایی، عوامل قانون گریزی، زبان های ناشی از قانون گریزی و اهمیت و کارکرد قانون و قانون گرایی در نگاه دو رهبر بزرگ انقلاب اسلامی می پردازد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما