فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

اکبر کاراته و خرش


مجموعه داستان طنز دفاع مقدس برای نوجوانان - 1

نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1392
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 5
تعداد صفحات: 96
وزن(گرم): 149
شابک:
978-600-6798-08-0
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 2 مرداد 1393
تاریخ ویرایش: یکشنبه 15 مرداد 1396
کد : 17521
تعداد بازدید: 1413
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

45000 ریال
40500 ریال
معرفی کتاب
داستان های اکبرکاراته، نمایی از شادی های پاک نوجوانان با غیرتی است که شکوه حماسه و ایمان و اخلاق شان جَنگ را به جُنگ تبدیل کرده بود. این کتاب تصاویری از نوجوانان جهاد سازندگی را به همراه دارد. لازم به ذکر است که مجموعه کتاب های طنز دفاع مقدس برای نوجوان در سیزدهمین همایش کتاب سال حوزه شایسته تقدیر دانسته شد.

گزیده کتاب
انگار نه انگار که جبهه است. ملت را جمع کرده بود دور خودش که مثلاً باشگاه کاراته راه انداخته است. چند روزی نگذشت که دستش رو شد. این آقای مربی فقط یک هفته آموزش دیده بود. شاگردانش این موضوع را که فهمیدند بلایی سرش آوردند که عبرت دیگران بشود!از آن وقت معروف شد به اکبرکاراته
اکبر، بمب خنده بود. همرزمان هم سن و سالش نیز دست کمی از او نداشتند. بچه های گروه آنها که همگی نوجوان های پر شرّ و شور بودند معروف شدند به جغله ها!

نگاهشان که می کردی انگار فقط برای خنده و بازی به جبهه آمده اند. نماز شب خواندنشان را که می دیدی احساس می کردی کاری جز عبادت ندارند. حماسه هایشان را اگر می دیدی ....علامت فتحه را که از ابتدای واژه "جَنگ" بردارید و جایش ضمه بگذارید، می شود جُنگ. یعنی مجموعه ای که پر است از جذابیت و زیبایی. جَنگ ما یک جُنگ بود. نشاط و شادی، یک زاویه از حماسه دفاع مردم، از این مرزوبوم در طول سال های جنگ تحمیلی است.

محصولات مرتبط
اکبر کاراته و چشم آبی: داستان طنز نوجوانان
اکبر کاراته و چشم آبی: داستان طنز نوجوانان
سال نشر: 1395
45000 ریال

اکبر کاراته و آسانسور
اکبر کاراته و آسانسور
سال نشر: 1393
45000 ریال

اکبر کاراته و جورابش
اکبر کاراته و جورابش
سال نشر: 1393
45000 ریال

اکبر کاراته و فسقلی های شکمو
اکبر کاراته و فسقلی های شکمو
سال نشر: 1392
45000 ریال

اکبر کاراته و بچه ننه ها
اکبر کاراته و بچه ننه ها
سال نشر: 1392
40000 ریال

اکبر کاراته و آقایون کچل
اکبر کاراته و آقایون کچل
سال نشر: 1392
40000 ریال


مولف
محسن صالحی حاجی آبادی
تولد:1348اصفهان تحصیلات: حوزوی مدت سکونت در قم: 20 سال محل سکونت فعلی: با توجه به مصدومیت و عوارض شیمیایی جنگ، به دستور پزشک، آقای صالحی در روستای حاجی آباد اصفهان ساکن هستند و به کشاورزی مشغول اند. حوزه فعالیت: داستان 13 کتاب و شعر5 کتاب بیان و موضوع فعالیت: بجز رمان رقص سنگ و از لیلا تا ویلا ، طنز دفاع مقدس مخاطب: (بجز رمان رقص سنگ و از لیلا تا ویلا) نوجوانان آغاز فعالیت داستان و شعر: 1369 اساتید ایشان: در حوزه داستان آقایان آبروی و جزینی و عبدالله حسن زاده (سردبیر نشریه سلام بچه ها) و حوزه شعر …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!