بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. هنر (18)
  4. هنر - سایر (20-18)
  5. الطریقه النقیه: شرح فارسی النهجه المرضیه جلال الدین سیوطی - جلد چهارم

الطریقه النقیه: شرح فارسی النهجه المرضیه جلال الدین سیوطی - جلد چهارم

ناشر : بوستان کتاب قم

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 264

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 18042 10003022
44,000 39,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ابوعبدالله جمال الدین عبدالله بن مالک جیّانی (600 - 671 ق) از نحویان بزرگ قرن هفتم هجری است. الفیه او شهره آفاق است و بر آن شرح های گوناگونی از لحظه های آغازین ظهور آن تا قرن ها بعد، نگاشته شده است.
یکی از مشهورترین شرح های مزجی شرح ادیب و دانشی بزرگ قرن نهم هجری، جلال الدین ابوالفضل عبدالرحمن سیوطی بهنام «النهجة المرضیة» است. این شرح قرن هاست که در حوزه های علمی - به خصوص در ایران - تدریس می شود و به جهت همین اقبال، حواشی و شروح فراوانی بر آن نوشته شده و یکی از آن ها، همین شرح «الطریقة النقیة: شرح فارسی النهجة المرضیة» است.
نویسنده به دلیل آن که دیگر شروح این کتاب، مطالب را دسته بندی نکرده و تنها به توضیح عبارات و مطالب مشکل و دور از ذهن مبتدی روی آورده اند، به چنین شرحی دست زده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط