فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

خورشید جوزجان


سیره و قیام یحیی بن زید (ع)

نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 234
وزن(گرم): 293
تاریخ ثبت: شنبه 8 شهریور 1393
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 4 دی 1393
کد : 18081
تعداد بازدید: 160
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

125000 ریال
112500 ریال
معرفی کتاب
کتاب پیش رو که به سیره و قیام «یحیی بن زید بن علی بن حسین» می پردازد، حاصل تحقیق و تتبع چندساله نویسنده است که با مطالعه کتب بسیاری در این زمینه به رشتة تحریر درآمده است. در خلال این پژوهش ورود صحیفه به ایران، ماجرای متوکل و نظریه دوم، حرکت در مسیر قتلگاه، ابومسلم در قدرت، ماجرای ابومسلم خراسانی، جغرافیای سبزوار، جغرافیای کلیدر، محراب ایلخانی، ماجرای سربریده یحیی و ... نیز موردبررسی و توجه قرارگرفته است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!