فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

بانوی نمونه اسلام


یادبود یک هزار و چهارصدمین سال شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها

ناشر کتاب : شفق
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 28
تعداد صفحات: 237
وزن(گرم): 336
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 1 مهر 1393
تاریخ ویرایش: یکشنبه 23 آبان 1395
کد : 18736
تعداد بازدید: 224
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

85000 ریال
معرفی کتاب
مطالعه کنندگان تاریخ و سرگذشت انبیاء ـ علیهم اسلام ـ به دو گروه تقسیم می شوند: گروه اول صرف شناخت را مدّ نظر قرار داده و به دنبال مطالب عجیب و غریب می گردند و به استماع فضایل قناعت می کنند. گروه دوم به دنبال رموز عظمت و محبوبیت آنانند و این که طریق زندگی و راه و روش آنان را که همان صراط مستقیم است شناخته و پیرو آنان باشند.
چون بیشتر مطالعه کنندگان این گونه تاریخ جزو دستة اول هستند نویسندگان کم مایه نیز با اختلاط برخی مطالب ضعیف السند و اغراق آمیز، و فراموش کردن اصل مطلب، به منافع دنیویشان می رسند.
نویسندة محترم به منظور بیان عظمت و شخصیت اجتماعی، سیاسی و اخلاقی حضرت زهرا ـ علیها السلام ـ بر آن شده به زوایای ارزشی حضرت پرداخته باشد، بنابر این برخی از مناقب و داستان ها از قلم افتاده است.
این کتاب در هفت فصل با عناوی: ولادت تا ازدواج، عروسی فاطمه ـ سلام الله ـ، فاطمه ـ سلام الله در خانة امیرمؤمنان ـ علیه السلام ـ، فضایل حضرت زهرا ـ سلام الله ـ ، فاطمه ـ سلام الله ـ بعد از پدر، فاطمه ـ سلام الله ـ در آستانة شهادت، تحقیقی در منازعة زهرا ـ سلام الله ـ با ابوبکر به تشریح شخصیت اجتماعی، سیاسی و اخلاقی حضرت پرداخته است.


مولف
ابراهیم امینی
آیت‌الله‌ ابراهیم‌ امینی‌ در سال‌ 1304 در نجف‌ آباد در خانواده‌ مذهبی‌ و علاقه‌مند به‌ اهل‌ بیت‌(ع‌) دیده‌ به‌ جهان‌ گشود. پدرش‌ حسین‌ نام‌ داشت‌ و پیشه‌اش‌ کشاورزی‌ بود و از محصول‌ باغ‌ شخصی‌ خود، زندگی‌ خانواده‌ را تأمین‌ می‌کرد. مادرش‌ نیز خانه‌دار بود. پنج‌ ساله‌ بود که‌ پدرش‌ را از دست‌ داد و تنها راه‌ معیشت‌ خانوادة‌ آنها، اجاره‌ بهای‌ ملکی‌ بود که‌ داشتند. از این‌ رو زندگی‌ آنها در آن‌ …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!