loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

پیامبر و قصه هایش 2: نبرد گوسفندان

ناشر جمال

نویسنده غلامرضا حیدری ابهری

تصویرگر هدی حدادی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 32

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 19133 10003022
12,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

اثر حاضر، جلد دوم مجموعة پیامبر و قصه هایش می باشد.
هم دعا هم کار، برکت نماز، گربه ی تشنه، کاری نداشته باشید، پیرزن دانا، پاداش کار خوب، درختان بهشتی، برو کار می کن، نبرد گوسفندان، تو کشته شده ای، اول نوبت اوست، اول پیرمرد، مسابقه ی شترسواری، و 21 دانه خرما، چهارده حکایت این کتاب هستند که به فرازهای از زندگی رسول الله (ص) اشارتی مختصر دارند. داستان هایی کوتاه با استفاده از زبان و نگارش مناسب برای گروه سنی مخاطب.این مجموعه چند ویژگی مهم دارد:
1. در کنار هر حکایت ، بخشی به نام "بیشتر بخوان،بهتر بدان" وجود دارد که مطالب خواندنی و جالبی در آن آمده است.
2. در بازنویسی حکایات، نویسنده بیشتر تلاش کرده که جنبه های اخلاقی و تربیتی آن ها را به خواننده نشان دهد؛ از این رو خود را در توضیحات اضافی گرفتار نساخته است.
3. نویسنده ی کتاب ، حکایات مجموعه را از کتاب حکایت نامه موضوعی پیامبر اعظم (ص) گزینش کرده است که جامع ترین مجموعه مربوط به حکایات زندگی رسول خدا (ص) است،به همین دلیل، به گزینش دقیق و قابل قبولی دست یافته است.
4. سند تاریخی هر حکایت در کنار آن نوشته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما