بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

فرجام: مجموعه نمایشنامه عاشورایی

ناشر حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی استان قم

نویسنده ملیحه مرادی جعفری

سال نشر : 1386

تعداد صفحات : 160

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1919610003022
قابل تهیه از مراکز پخش
12,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه نمایشنامه های عاشورایی است که در سه عنوان: تب تربت، کابوس سرخ و فرجام حوادث و اتفاقات، تاریخ کربلا و جنگها و کشتنها و خون خواهی های بعد از شهادت امام حسین (ع) را به صورت نمایش انعکاس میدهد. حوادث بعد از شهادت امام حسین تمام بخش های جامعه اسلامی آن روز را متاثر ساخت و گروه هایی به خون خواهی برخاستند. دشمنان امام حسین با کابوسی دهشتناک مواجه شدند. دشمنان در دهکوره ها پنهان میگشتند. عده ای درصدد جبران کاستی و عدم تعهد خود برآمدند؛ و زیاده رویها و کشتارهای زیادی اتفاق افتاد. این نمایشنامه ها بر محور حوادث ترسیمی تاثیرگذار از جنگها و درگیری ها صورت گرفته است و راویان در مقام مدافعان و مخالفان به بازنمایی وقایع دهشتناک آن عصر میپردازند. آنچه برجستگی دارد تاکید بر تاثیر شهادت امام حسین در بیداری جامعه اسلامی است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

مجید قربانی

سلام من نیاز به نسخه پی دی اف مجموعه نمایشنامه فرجام نوشته ملیحه مرادی جعفری دارم

27 مرداد 1398

سلام در سایت ما فقط نسخه کاغذی کتاب به فروش می رسد

محصولات مرتبط