بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

راهنمای محبت

ناشر چاپ و نشر دارالحدیث

نویسنده محمد محمدی ری شهری

مترجم سید حسن اسلامی

تلخیص عبدالهادی مسعودی

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 254

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 1950110003022
26,000 23,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انسان امروز ، مانند همیشه ، تشنه دوستی و مهرورزی است و اسلام به این نیاز ژرف و مستمر ، توجّه کامل داشته و در ترویج و تحکیم آن ، بسی کوشیده است. آیات متعدّد قرآن و احادیث فراوان پیشوایان دین ، در کنار رفتار و سلوک محبّت آمیز و صمیمانه پیامبر اکرم و امامان معصوم علیهم السلام با یاران خویش ، گواه صادق این حقیقت اند. گردآوری این آیات و روایات ، مجموعه ای غنی را فراهم آورده است که پیشتر در کتاب المحبة فی الکتاب والسنة منتشر شد . این کتاب ، حاوی ده ها آیه و بیش از هزار و پانصد حدیث است که در سه بخش بزرگ : «دوستی مردم» ، «دوستی خدا» و «دوستی در راه خدا» سامان یافت و سپس ترجمه و با نام «دوستی در قرآن و حدیث» منتشر شد. کتاب حاضر ، گزیده دو بخش اوّل و سوم و مشتمل بر همه عنوان های اصلی و فرعی و آیات آن است و تنها از تعداد احادیث ، کاسته شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط