loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نبض ازدواج را بگیرید: چند ساعت تفکر پیش از ازدواج

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 19894 10003022
20,000 18,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در حیطه «روابط زناشویی» به بررسی و ریشه یابی مساله «مجادله همسران» و ارایه راه کارهایی در این موضوع پرداخته است که با جان مایه ای از معارف و آموزه های دینی، سپس فطرت و خصلت های انسانی، دانش روانشناسان و مطالعات و تجربه های شخصی نویسنده سامان یافته است. نویسنده ابتدا مجادله همسران را میدان کارزاری فضیلت سوز خوانده و به بررسی ماهیت و نشانه های آن پرداخته است. وی در ادامه زیان های حاصل از این مجادله را برشمرده که تباهی آخرت، بازدارندگی از وصول به اهداف بزرگ، شکاندن حریم ها و فروپاشی زندگی برخی از آن ها می باشد. فصل سوم به شناخت عوامل و انگیزه های این مجادله اختصاص یافته و به ریشه یابی آن پرداخته است. در نهایت نیز راهبردهایی برای مهار آن و مدیریت چنین مجادلاتی ارایه گردیده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما