loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

چگونه مدیر فرهنگی شویم

از مجموعه کتاب های چگونه هنرمند شویم

ناشر سوره مهر

نویسنده اسماعیل امینی

photographer ابوالفضل محترمی

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 70

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 20050 10003022
12,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتابی که در دست دارید، یک راهنما برای مدیر شدن است؛ آن هم از نوع مدیریت فرهنگی. حال اگر از خودتان می پرسید مگر می شود با خواندن یک کتاب مدیر فرهنگی شد، باید به شما بگویم خیر! ولی این کتاب با همه کتاب های دیگر فرق دارد؛ چرا که در اصل فوت و فن هایی را بیان می کند که همه کسانی که هیچ توانایی و استعدادی نداشتند با یادگیری آنها مدیر شده اند! اگر باور نمی کنید، شماره نویسنده را از یک جایی پیدا کنید و به او زنگ بزنید. مطمئن باشید خیلی خوب جوابتان را می دهد و درباره آزموده شدن مطالب کتابش به شما اطلاعات می دهد.
اسماعیل امینی در این کتاب طنز، با روایتی گاه کنایه آمیز و نقادانه رفتارهای اجتماعی را به باد نقد گرفته و در قاب طنز نشان می دهد که چطور برخی افراد با همه شیوه های به ظاهر خنده دار پیشرفت کرده اند و در این مملکت، حسابی وزیر و وکیل و رئیس شده اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما