بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

جهانی شدن و تعلیم و تربیت

ناشر اندیشه و فرهنگ جاویدان

نویسنده فهیمه انصاریان | لعیا رحیم زاده

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 112

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2024810003022
قابل تهیه از مراکز پخش
7,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در مقدمه این کتاب چنین می خوانیم:
کتاب حاضر، ورودی به بحث چالش برانگیز جهانی شدن و تعلیم و تربیت می باشد. امید است که رویکرد این کتاب در تعلیم و تربیت ، باب نوینی پیش روی صاحب نظران و اندیشمندان امر تعلیم و تربیت قرار دهد.

یکی از مسائلی که از اواسط دهه 80 قرن بیستم ذهن برخی از متفکرین را به خود مشغول کرد جهانی شدن بود، پدیده ای که اینک تاثیرات زیادی بر روی فرهنگ ملل مختلف بر جای گذاشته و نیاز است تا آن را که در ابعاد فرهننگی و سیاسی و اقتصادی پیشروی می کند به خوبی شناخت و اثراتش را بر روی جوامع درک کرد.
تعلیم و تربیت نیز از جمله مواردی است که تحت تاثیر فرهنگ و به تبع آن نهضت جهانی شدن قرار دارد. بنابراین جهانی شدن می تواند بر روی تعلیم و تربیت تاثیر گذار باشد و آن را در زمینه هایی چون اهداف، محتوا و ... دچار تحول کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما