loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

تمدن اسلامی در اندیشه سیاسی حضرت امام خمینی (ره): گزیده مقالات

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 20255 10003022
37,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب مجموعه ای از گزیده مقالات ارائه شده در کنفرانسی که توسط نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با عنوان کنفرانس تمدن اسلامی در اندیشه سیاسی امام خمینی(س) که سال 1376 در چالوس برگزار شده بود، میباشد که با مقدمه ای از بیانات آقای هاشمی رفسنجانی رییس جمهور وقت برگزاری کنفرانس آغاز گردیده و پس از آن صاحب نظران به ارائه مقالات خود پرداختند.

تمدن اسلامی در چند قرن اخیر و بویژه پس از قرن پنجم برخوردار از یک «نظام سیاسی» نبود و لذا چشم انداز روشنی در پیش رو نداشت. اما امروزه نهضت امام خمینی(س) و نظام جمهوری اسلامی تا حدود زیادی توانسته این مشکل را حل کند و لذا کسانی که می خواهند تلقی مسلمین را نسبت به تمدن اسلامی بیابند مشکل کمتری دارند. پژوهشگران و علامندان می توانند بسیاری از مفاهیم در رابطه با تمدن اسلامی را در این مجموعه جستجو نمایند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما