فراخوانی فراخوانی ...

استانداردی برای زیبایی

نگرشی ساده اما نو به موضوعات زیبایی، آرایش و خودنمایی

443 بازدید

مولف : امین کشوری

ناشر کتاب : مولف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : امین کشوری

ناشر کتاب : مولف

وزن(گرم) : 433

شابک : 978-600-04-1016-2

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1393

شمارگان : 3000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 296

تاریخ ثبت : چهارشنبه 5 آذر 1393

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 6 آذر 1393

کد : 20282

200,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
نویسنده کتاب کوشیده است نگرشی جامع و نو به موضوعات زیبایی، آرایش و خودنمایی داشته و با استفاده از منابع متعدد قرآنی، روایی، علمی و ترجمه ای و نیز حجم قابل توجهی از کار هنری و گرافیکی صورت گرفته بر روی کتاب، اثری جذاب و خواندنی را در اختیار مخاطبین و خوانندگان خود قرار دهد.

استفاده از 700فیش تحقیقی، 16آیه و 15تفسیر قرآن، 51حدیث از ائمه معصومین (علیهم السلام)، بیش از 100 نقل قول از نویسندگان و اندیشمندان غیر ایرانی، 25تصویرسازی، 18کاریکاتور، بیش از 250 تصویر و گرافیک متناسب با متن و ...، کتاب «استانداردی برای زیبایی» را خواندنی تر می کند.

این کتاب مشتمل بر ده فصل است که «آرایش در میان پیشینیان، کلیات زیبایی، تبرّج و خودنمایی، نفوذ غربی ها بر استاندارد زیبایی، مصرف گرایی، مد گرایی، لوازم آرایش و جراحی های زیبایی، استفاده ابزاری از زنان، زیبایی نعمتی الهی و زیبایی حقیقی» بخش های متعدد و متنوع آن را شامل می شود.

کشوری، نویسنده کتاب در بخشی از مقدمه آن، چنین می گوید:
«کتاب استانداردی برای زیبایی، سعی در ارائه تصویری درست و منطقی نسبت به مقوله زیبایی، آرایش، جلوه گری و آثار مطلوب و نیز پیامدهای نگاه های افراطی و تفریطی به آن دارد. کتاب حاضر در پی پاسخ به سؤالاتی است که رسیدن به پاسخ های آن ها، امروزه بیش از گذشته مهم است. زیبایی چیست؟ زنان در کجا مجاز به جلوه گری هستند؟ آیا می توان برای زیبایی معیار و استانداردی قائل شد؟ اگر نه پس فرهنگ هوس ساخته غرب با کدام توجیه مدام استانداردهایی را برای زیبایی معرفی می کند؟! زنان و دختران تا چه مقدار و در چه فضایی مجاز به جلوه گری و تبرج هستند؟ توصیه های اسلام عزیز در موضوع آرایش و خودنمایی کدام است؟ سؤالات و تردیدهای بسیاری که در کتاب حاضر ملاحظه خواهید کرد. در طی این چندسالی که مشغول پژوهش و تحقیق در میان منابع دینی، علمی و نوشته های صاحبان قلم بودم، سعی کردم در پیرامون موضوع بحث، از ذکر موارد مرتبط نیز غافل نباشم تا ضمن ارائه محتوایی غنی تر، در ذائقه مخاطبین گرامی نیز خوش تر جلوه کند.»
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر