فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

استانداردی برای زیبایی


نگرشی ساده اما نو به موضوعات زیبایی، آرایش و خودنمایی

ناشر کتاب : مولف
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 296
وزن(گرم): 433
تاریخ ثبت: چهارشنبه 5 آذر 1393
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 6 آذر 1393
کد : 20282
تعداد بازدید: 380
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

200000 ریال
معرفی کتاب
نویسنده کتاب کوشیده است نگرشی جامع و نو به موضوعات زیبایی، آرایش و خودنمایی داشته و با استفاده از منابع متعدد قرآنی، روایی، علمی و ترجمه ای و نیز حجم قابل توجهی از کار هنری و گرافیکی صورت گرفته بر روی کتاب، اثری جذاب و خواندنی را در اختیار مخاطبین و خوانندگان خود قرار دهد.

استفاده از 700فیش تحقیقی، 16آیه و 15تفسیر قرآن، 51حدیث از ائمه معصومین (علیهم السلام)، بیش از 100 نقل قول از نویسندگان و اندیشمندان غیر ایرانی، 25تصویرسازی، 18کاریکاتور، بیش از 250 تصویر و گرافیک متناسب با متن و ...، کتاب «استانداردی برای زیبایی» را خواندنی تر می کند.

این کتاب مشتمل بر ده فصل است که «آرایش در میان پیشینیان، کلیات زیبایی، تبرّج و خودنمایی، نفوذ غربی ها بر استاندارد زیبایی، مصرف گرایی، مد گرایی، لوازم آرایش و جراحی های زیبایی، استفاده ابزاری از زنان، زیبایی نعمتی الهی و زیبایی حقیقی» بخش های متعدد و متنوع آن را شامل می شود.

کشوری، نویسنده کتاب در بخشی از مقدمه آن، چنین می گوید:
«کتاب استانداردی برای زیبایی، سعی در ارائه تصویری درست و منطقی نسبت به مقوله زیبایی، آرایش، جلوه گری و آثار مطلوب و نیز پیامدهای نگاه های افراطی و تفریطی به آن دارد. کتاب حاضر در پی پاسخ به سؤالاتی است که رسیدن به پاسخ های آن ها، امروزه بیش از گذشته مهم است. زیبایی چیست؟ زنان در کجا مجاز به جلوه گری هستند؟ آیا می توان برای زیبایی معیار و استانداردی قائل شد؟ اگر نه پس فرهنگ هوس ساخته غرب با کدام توجیه مدام استانداردهایی را برای زیبایی معرفی می کند؟! زنان و دختران تا چه مقدار و در چه فضایی مجاز به جلوه گری و تبرج هستند؟ توصیه های اسلام عزیز در موضوع آرایش و خودنمایی کدام است؟ سؤالات و تردیدهای بسیاری که در کتاب حاضر ملاحظه خواهید کرد. در طی این چندسالی که مشغول پژوهش و تحقیق در میان منابع دینی، علمی و نوشته های صاحبان قلم بودم، سعی کردم در پیرامون موضوع بحث، از ذکر موارد مرتبط نیز غافل نباشم تا ضمن ارائه محتوایی غنی تر، در ذائقه مخاطبین گرامی نیز خوش تر جلوه کند.»ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!