بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • امام علی (ع) صدای عدالت انسانی (دوره پنج جلدی)
  • امام علی (ع) صدای عدالت انسانی 5: امام علی (ع) و قومیت عربی (چاپ دهم)
  • امام علی (ع) صدای عدالت انسانی 4: امام علی (ع) و عصر او (چاپ دهم)
  • امام علی (ع) صدای عدالت انسانی 3: امام علی (ع) و سقراط (چاپ دهم)
  • امام علی (ع) صدای عدالت انسانی 2: امام علی (ع) و انقلاب فرانسه (چاپ دهم)
  • امام علی (ع): صدای عدالت انسانی (چاپ دهم)

امام علی (ع) صدای عدالت انسانی (دوره پنج جلدی)

ناشر : کلبه شروق | سماط

نویسنده : جرج جرداق

مترجم : سید هادی خسروشاهی

سال نشر : 1379

تعداد صفحات : 2410

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2053610003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

این اثر ترجمه کتاب «الامام علی صوة العدالة الانسانیه» و درباره شخصیت والای امیرالمؤمنین(ع) از زبان یک نویسنده مسیحی است که توسط سیدهادی خسروشاهی، ترجمه و توضیحاتی به آن اضافه شده است.

کتاب حاضر را نیم قرن پیش، «جرج سجعان جرداق»، پژوهشگر مسیحی اهل لبنان تألیف و در بیروت منتشر کرد. نشر این کتاب از سوی یک نفر مسیحی، با استقبال عجیبی در سراسر جهان اسلام روبه رو شد و شخصیت های برجسته ای از علمای اسلام نظیر آیت الله سید محسن حکیم، آیت الله سید محمدحسین بروجردی، علامه شیخ محمدجواد مغنیه، علامه محمدتقی جعفری و ده ها شخصیت دیگر، با ارسال پیام و نامه «جرج جرداق» را مورد تفقد قرار دادند که همین امر باعث شد نویسنده کتاب، آن را به شکل موسوعه ای پنج جلدی و در بیش از دو هزار صفحه منتشر کند. این موسوعه تاکنون ده ها بار به زبان های گوناگون ترجمه و چاپ شده است.

درباره شخصیت یگانه و ممتاز پیشوای عدل گستران و امام اندیشوران، امیرمؤمنان علی(ع)، آثار گوناگونی به زبان های مختلف، نگاشته شده و هر یک از زاویه ای به این اقیانوس ناپیدا کرانه، نگریسته اند. «جرج جرداق» دانشمند مسیحی لبنانی، با مطالعه زندگی و سخنان و نیز شیوه زمامداری آن حضرت، به شدت مجذوب ایشان شد و با غور و تفکر، اثر جاویدی از خود به یادگار گذاشت.

کتاب او با نام «امام علی (ع) صدای عدالت انسانی» در پنج جلد نوشته شده و با ترجمه و توضیحات روان سیدهادی خسروشاهی به پارسی زبانان، اهدا شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

حسن

سلام ... قیمت این دوره 5 جلدی، همینه که درج شده ( 350,000 ریال )؟

18 تیر 1394

سلام. بله اگه همین چاپ موجود باشه همچنان و تجدید چاپ نشده باشه

محصولات مرتبط
اخبار مرتبط