loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

درآمدی بر تاریخ تطبیقی رسانه ها

ناشر ساقی

نویسنده جین چپمن

مترجم داریوش دل آرا

سال نشر : 1392

تعداد صفحات : 576

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 20568 10003022
23,000 20,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب پیشرفت های رسانه ای در فاصله زمانی 1789 تا 2002 میلادی را بررسی می کند. چارچوب اصلی این کتاب بررسی تداوم و دگرگونی در تاریخ رسانه است و این پژوهش درباره برخی از کشورها و صنایع رسانه ای گزینش شده است و هدف اصلی نویسنده کمک به درک فراگیرتر علت ها و معلول ها از طریق رویکرد تطبیقی است.
کتاب حاضر در چهار بخش و هشت فصل نوشته شده که «پیشینیان»، «عامه پسندسازی، صنعتی سازی و تفوق تکنولوژی»، «کشف و بهره برداری از فرمول توده ها» و «عصر جهانی» را شامل می شود.

رویکرد اصلی این اثر درباره مفاهیم اساسی در پس خاستگاه های روندهای مختلف است که جنبه های بروزیافته از پیشرفت های گذشته و حال را آشکار می کند و به همین دلیل از تاریخ تفکر سیاسی، اقتصاد سیاسی، تاریخ اجتماعی و اقتصادی و مطالعات ارتباطی همچنین برخی از نظریه های رسانه ای متاثر است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما