فراخوانی فراخوانی ...

مجموعه آثار سید جمال الدین اسد آبادی - جلد دوم: رسائل فی الفلسفه و العرفان

128 بازدید

تحقیق و تنظیم کتاب : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

تحقیق و تنظیم کتاب : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

زبان کتاب : عربی

وزن(گرم) : 516

نوع جلد : جلد سخت

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1379

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 2

تعداد صفحات : 215

تاریخ ثبت : سه‌شنبه 18 آذر 1393

تاریخ ویرایش : یکشنبه 29 مهر 1397

کد : 20810

60,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
این مجموعه در 184 صفحه شامل 6 رساله در فلسفه و عرفان است. از دو رساله اول تحت عنوان «مراة العارفین» و «الواردات» دو نسخه خطی در کتابخانه مجلس شورای اسلامی، موجود است. رساله «القضاء و القدر» نخست در «العروة الوثقی» و سپس به طور مستقل در قاهره تجدید چاپ شده است. رساله چهارم «فلسفة التربیة و فلسفة الصناعة» تقریر بحث های سید توسط شیخ محمد عبده است. و رساله «العلم و تأثیره فی الارادة و الاختیار» با عنوان مستعار «به قلم یکی از متفکرین علوم عقلی» در روزنامه «الوقائع» چاپ مصر، درج شده و توسط سید رشید رضا جمع آوری شده است رساله ششم، ترجمه عربی رساله «نیچریه» سید است که توسط شیخ محمد عبده و به کمک ابوتراب عارف افندی، از فارسی ترجمه شده و بارها به طور مستقل در قاهره چاپ شده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر