فراخوانی فراخوانی ...

مجموعه آثار سید غلامرضا سعیدی 1: عذر تقصیر به پیشگاه محمد (ص) و قرآن

به ضمیمه خاورشناسی و توطئه خاورشناسان؛ پیشرفت سریع اسلام

مولف : جان داونپورت

مترجم : سید غلامرضا سعیدی

نویسنده مقدمه کتاب : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : کلبه شروق

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 375

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
200,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این کتاب، مجموعه سه جلدی کتاب عذر تقصیر به پیشگاه محمد(ص) و قرآن در قالب یک اثر منتشر شده است. این اثر مکتوب از چهار بخش زندگانی محمد(ص)، قرآن و اخلاق، رد تهمت ها و زیبایی های قرآن تشکیل شده است و همچنین بخشی از محتوای این مجموعه به خاورشناسی و توطئه خاورشناسان و پیشرفت سریع اسلام اختصاص دارد.

تولد و بعثت، هجرت، رحلت، تعلیمات قرآن، احترام مسلمین به تحصیل دانش، نامه دولتی، حقیقت و صداقت، اغماض و ارفاق، تهمت چهارم و زیبایی های قرآن، از مضامینی اند که مخاطبان در جلد نخست اثر حاضر با آن ها آشنا می شوند.

کتاب خاورشناسی و توطئه خاورشناسان را مریم جمیله(مارگرت) و کتاب پیشرفت سریع اسلام را لورا واکسیا واگلری نوشته اند و سعیدی آن ها را ترجمه کرده است.

در بخشی از کتاب عذر تقصیر به پیشگاه محمد(ص) و قرآن در قالب نوشته شده است: «قرآن ستیزی و اسلام هراسی پدیده خاص عصر ما نیست، بلکه از بدو پیدایش اسلام و آغاز دعوت حضرت محمد(ص)، احبار و رهبان یهود و نصارا، به این امر پرداخته و با تمام توان خود در مبارزه بر ضد آیین نو، به پا خاستند و در این راستا، علاوه بر پیمان شکنی های نخستین، در زمان پیامبر(ص) و پس از آن با ایجاد جنگ های خونین و کشتار جمعی مسلمانان در هر نقطه ای از جهان که مقدورشان بود، از آندلس تا فلسطین، از آفریقا تا آسیا به مبارزه و مقابله همه جانبه و از هر نوعی دست یازیده اند و برای رسیدن به این هدف، از همه وسایل و ابزار نامشروع، ضد انسانی و غیر اخلاقی، از جمله نشر اکاذیب و تهامات علیه قرآن مجید و پیامبر اکرم(ص) و تحریف حقایق اهداف انسان ساز اسلام، بهره برده اند که هزاران کتاب و صدها مقاله بر جای مانده از آن ها در این زمینه، گواه صادقی بر مدعاست.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط