فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

مجموعه آثار سید غلامرضا سعیدی 5: خطر صهیونیزم برای جهان اسلامنویسنده مقدمه کتاب: سید هادی خسروشاهی
ناشر کتاب : کلبه شروق
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1391
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 488
وزن(گرم): 708
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 18 آذر 1393
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 20 آذر 1393
کد : 20827
تعداد بازدید: 137
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

103000 ریال
معرفی کتاب
استاد سید غلامرضا سعیدی از سال 1320ش طی مقالات و آثاری که در جراید یا به طور مستقل منتشر می کرد، همواره در دفاع از حقوق تضییع شده ملت های مسلمان و سرزمین های اشغال شده آنان آگاهانه و فعالانه می کوشید.

مقالات وی در مجله وزین «آئین اسلام» و سپس در هفته نامه «ندای حق» و بعد در هفته نامه «وظیفه» و. . . در دفاع از مسلمانان هند، کشمیر ، فلسطین ، الجزایر و... شاید از قلیل مقالاتی بود که در نیم قرن پیش از سوی نویسندگان اسلامی برای بیداری و هوشیاری مردم ایران انتشار یافت.

مجموعه ای از این مقالات درباره مسلمانان کشمیر، حیدرآباد و فلسطین تحت عناوین مختلف «متجاوز کیست؟»، «مسئله کشمیر و حیدرآباد»، «الجزایر پیروز»، «خطر جهود» و «فریاد فلسطین» به شکل رساله های مستقلی از سال 1326ش به بعد بارها و بارها از سوی ایشان منتشر شده اند.

یکی از مهم ترین این آثار کتاب پیش رو است که بخشی از مقالات آن توسط استاد سعیدی نخست در مجله «آئین اسلام» و سپس هفته نامه «ندای حق» انتشار یافته بود و بعدها در سال 1335ش از سوی مؤسسه انتشارات محمدی در تهران به دست چاپ سپرده شد.

استاد سعیدی در این کتاب با لحن تند و کاملاً افشاگرانه و منتقدانه به بررسی اهداف صهیونیسم جهانی و نقش جهودان هوادار آن در ایران می پردازد و با شجاعت خاص خود آن را منتشر می کند. مطالعه مقدمه خود استاد سعیدی می تواند فریاد دادخواهی وی در قبال مظالم صهیونیسم در جهان اسلام و ایران را نشان دهد. همان طور که کتاب بعدی وی «فریاد فلسطین» چگونگی مظلومیت مضاعف مردم مسلمان این سرزمین اشغال شده را فریاد می کشد!


مترجم
سید غلامرضا سعیدی
استاد سید غلامرضا سعیدی که در سال 1314 ه ق ؛ مطابق با 1276 ه.ش (5) در روستای نوزادِ مؤمن آباد بیرجند به دنیا آمد و تحصیلات خویش را در زادگاه و شهر بیرجند سپری کرد و به قول خود «از سال 1320 ش یکسره تهرانی شد». پس از سالهای 1320 ه.ش در صحنه فرهنگ ایران به طور محسوسی ظهور می‏یابد. و با تألیف آثار ارزنده خوب می‏درخشد. حتی آثارش در کشور الجزایر ترجمه شده و در روند مبارزات مردم الجزایر تأثیر بسیار بر جای می‏گذارد. آثارش در افغانستان نیز طرفداران زیادی پیدا می‏کند تا آنجا که در خاطرات استاد می‏خوانیم : روزی سید …


نویسنده مقدمه کتاب
سید هادی خسروشاهی
استاد سیدهادی خسروشاهی، در تبریز، در خاندانی آراسته به علم و فقاهت، به دنیا آمد. مراحل بالای دروس حوزوی را در حضور اساتیدی چون آیت‏اللَّه بروجردی(ره)، امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی(ره) و بزرگانی دیگر تلمذ نمود. تألیفات استاد به زبان فارسی و عربی بالغ بر 80 جلد می‏باشد. علاوه بر تألیفات و ترجمه‏ها، 120 عنوان کتاب دیگر نیز با تحقیق، توضیح و یا مقدمه و اشراف ایشان منتشر شده است. استاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخست به مدت دو سال به‏ عنوان نماینده امام در وزارت ارشاد اسلامی و سپس به مدت 5 سال به …


ناشر کتابنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!