فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

اسلام و جهانی شدننوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 56
وزن(گرم): 107
تاریخ ثبت: دوشنبه 22 دی 1393
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 23 دی 1393
کد : 21924
تعداد بازدید: 232
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

25000 ریال
22500 ریال
معرفی کتاب
دراین اثر سعی شده با ورودی عمیق، محققانه و در عین حال با رعایت اختصار جهت فهم ابعاد، مولفه ها و ریشه های جهانی شدن تلاش کرده و به ارزیابی انتقادی پارادوکسها و امکان وجودی جهانی شدن مصطلح و استفاده از قابلیت های مفهومی آن پرداخته شود. در نهایت نیز سعی شده الگویی مطلوب و به لحاظ منطقی سازگار ارائه شود.

محصولات مرتبط
درآمدی بر اسلام و جهانی شدن
درآمدی بر اسلام و جهانی شدن
سال نشر: 1387
22000 ریال

اسلام، جهانی شدن و جهانی سازی
اسلام، جهانی شدن و جهانی سازی
سال نشر: 1393

جهانی شدن و اسلام سیاسی در ایران
جهانی شدن و اسلام سیاسی در ایران
سال نشر: 1386
60000 ریال


مولف
عماد افروغ
عماد افروغ (زاده ۱۳۳۶ در شیراز) نویسنده، جامعه‌شناس و نظریه‌پرداز علوم اجتماعی است. او نمایندهٔ مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در دورهٔ هفتم و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بود.   افروغ در سال ۱۳۶۵ از دانشگاه شیراز کارشناسی جامعه شناسی و در سال ۱۳۶۹از همین دانشگاه کارشناسی ارشد را گرفت. وی دکترای جامعه شناسی خود را از دانشگاه تربیت مدرس در سال ۱۳۷۶ دریافت کرد و در سال ۱۳۷۳ به عنوان دانشجوی نمونه کشور در مقطع دکتری شناخته شد. از سال ۱۳۷۶ به مدت ۶ سال عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس بود. از سال …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!