loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

داستان هایی از قهر خدا

ناشر مرسل

نویسنده مهدی صاحب هنر

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 166

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 21943 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
39,000 35,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب روایت گر 77 داستان و حکایت از سرانجام کسانی است که در مقابل لطف و رحمت بی کران الهی عصیان کردند، از سرگذشت پیشینیان درس نگرفتند و فرصت های بی شماری را که خداوند برای توبه و بازگشت از گناه و حرکت در مسیر انسانیت در اختیارشان قرار داد، قدر ندانستند و همچنان بر گناه و جنایت اصرار ورزیدند.
از داستان های نقل شده در این کتاب می توان به «عاق والدین، منشا غضب، پرستش طاغوت، عابد جاهل، خباثت روح، کاپیتان مغرور، استهزای حقایق دینی، قصاص شگفت آور، دست انتقام و عذاب وجدان» اشاره کرد.
مولف در بخشی از پیشگفتار می نویسد: «خدای متعال که رحمت او بر غضبش سبقت جسته است، خدایی که رحمت او همه هستی را فرا گرفته است، گاهی در بستر لطف بی انتهای خویش، جلوه های قهر و سخط خود را به مقتضای حال، به بندگان عصیانگر خویش نشان می دهد.»

در داستان «انحراف در عبادت» این کتاب این گونه نوشته شده است:
«عابدی یک عمر مشغول عبادت بود و از همه چیز بریده و به خدا پیوسته بود. روزی هنگام عبادت نظرش به پرنده زیبایی افتاد که بر شاخه پر برگ و قشنگ درختی لانه داشت و بر روی آن شاخه می نشست و ترانه می خواند. با خود گفت: اگر مکان نماز و عبادت خودم را نزدیک آن درخت ببرم بسیار شایسته است زیرا صدای دلنشین آن پرنده، روح و روانم را آرامش می بخشد و می نوازد. و همین کار را کرد. خداوند به پیامبر آن عصر وحی کرد: از قول من به عابد بگو که تو به مخلوق من انس گرفتی، آن چنان تو را از مقام معنویت فرود آورم که از عبادت خود هیچ گونه نتیجه ای نبری.»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما