loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

گفتمان های جایگزین در علوم اجتماعی آسیا

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 22057 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
40,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

پرفسور فرید العطاس در حوزه نقد گفتمان های علوم اجتماعی سال های زیادی فعالیت کرده و در سطح آسیا از جمله مشهورترین دانشمندان علوم اجتماعی محسوب می شود.
وی این شهرت را مدیون آشنایی با جریان های عمده فکری در کشورهای مختلف آسیا از جمله هند، ژاپن، چین، مالزی، سنگاپور، فلیپین و ایران است. کتاب «گفتمان های جایگزین در علوم اجتماعی آسیا» می تواند تصویری از ماحصل فعالیت های انتقادی دانشمندان علوم اجتماعی در آسیا در جهت هویت یابی علمی و بومی سازی علوم اجتماعی تلقی کرد.
از عمده ترین ویژگی های، مباحث مهم و برجسته کتاب، می توان از اشاره به تاریخ رشد اندیشه و در این راه تأسیس دانشگاه ها در قرن بیستم و نفوذ دانش کشورهای مختلف و به تبع آن پیدایش صاحب نظران منتقد در علوم اجتماعی در کشورهای مختلف آسیا، تشخیص مساله ناکارآمدی علوم اجتماعی غرب در فهم و تبیین مسائل اجتماعی در آسیا، شروع مباحث انتقادی با موضوع نقد اروپا محوری و مسائل آسیب شناختی علوم اجتماعی در آسیا نام برد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما