loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

این همه هدیه از خداست - جلد اول

(ده جلد در یک مجلد)

ناشر جمال

نویسنده مجید محبوبی

تصویرگر زینب نصرآبادی | حمیدرضا بیدقی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 120

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 22333 10003022
35,000 33,250 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

آشنایی با نعمت ها، زندگی را برای کودکان شیرین تر می کند و باعث افزایش ایمان و علاقه آنان به خدای مهربان می شود. شناخت نعمت ها و تأمل در آنها، فکر و اندیشه کودکان را رشد می دهد و نگاه بچه ها به جهان و موجودات گوناگون را دقیق تر می کند. آشنایی با نعمت های خدا راهی برای شناخت بهتر کودکان از خدا می باشد و گفتگو درباره نعمت های خداوند، یک روش قرآنی برای خداشناسی است و مجموعه «این همه هدیه از خداست»، جهت تحقق همین اهداف برای کودکان آماده شده است.
این مجموعه شامل جلدهای 1 تا 10 از سری کتاب های «این همه هدیه از خداست» می باشد که در یک جلد چاپ شده اند.
«بازی و باغ سیب»، «دوست خوب آسیاب»، «بیب بیب برو کنار»، «چشم، چشم خیابان»، «حالا چه کار کنم؟»، «چقدر سرده»، «رفیق خوب ابر»، «حالا چطور بسازم؟»، «خطر به خیر گذشت» و «عمو سعید بنا» از داستان های این مجموعه هستند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما