بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

بازتاب انقلاب اسلامی بر شیعیان لبنان

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2298310003022
16,000 14,400 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انقلاب اسلامی ایران درقرن بیستم، به عنوان نقطه عطف در تاریخ تحولات سیاسی - اجتماعی جهان اسلام، سرمنشاء تحولات عظیمی در جهان و منطقه بوده است. انقلاب اسلامی با تشدید اسلام خواهی از طریق ترویج اسلام سیاسی، بسیاری از مسلمانان جهان را در مسیر بازیابی هویت خویش قرار داد. کتاب حاضر، حاصل تحقیقی است که نگارنده در آن وجوه گسترش و بازتاب انقلاب اسلامی بر دیگر مناطق جهان، به خصوص تأثیر انقلاب اسلامی بر شیعیان لبنان را مورد بررسی قرار داده است. در این بررسی ضمن معرفی اجمالی جغرافیای طبیعی و انسانی لبنان و ادیان و اقوام آن، تحلیل گسترده ای در مورد جایگاه سیاسی، فرهنگی و اقتصادی شیعیان آنجا، موانع تأثیرپذیری شیعیان لبنان از انقلاب اسلامی ایران و فرآیند تأثیرپذیری شیعیان لبنان از انقلاب اسلامی ایران صورت گرفته است. در پایان کتاب، نمایه اشخاص و اماکن به ترتیب حروف الفبا و تصاویری از هویت تاریخی لبنان ضمیمه شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما