loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بهشت جاودان (تفسیر سوره شریفه الرحمن)

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 23076 10003022
16,500 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در 25 سال قبل بحث تفسیر شهید آیت الله دستغیب به سوره الرحمن رسید و چندین ماه سخنان جالبی در شرح این سوره مبارک عنوان فرمود که به صورت کتاب زیبنده ای به نام فوق منتشر گردید. از صفت رحمانیه خداوند شروع می شود، رحمتی که همه را فراگرفته است، همان رحمانی که قرآن را یاد داد و انسان را آفرید و بیان را به او یاد داد. آنگاه از نعمت نظم خورشید و ماه و جریان افلاک، آسمان برافراشته و زمین گسترده و میوه ها و دانه ها و نعمت هایش سخن می فرماید و نزد یاد هر نعمتی جن و انس را مخاطب می فرماید که به کدامیک از نعمت های پروردگارتان تکذیب یا کفران می نمائید. از جمله نعمت هایی که در این سوره یاد فرموده است آفرینش انسان از خاک و آفرینش جن از آتش را برمی شمارد. از پروردگار دو مشرق و دو مغرب و از برخورد دو دریای شور و شیرین، با هم و از کشتی های کوه پیکر در دریاها سخن می رود. مردمان را آشنا می سازد که هر کس و هر چه بر زمین است از بین رفتنی است و تنها وجه پروردگار پایدار می ماند. همه به او نیازمندند و از او درخواست می نمایند و اوست که همیشه عطا کننده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما