بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

خیانت اینشتین

نمایشنامه های برتر جهان - 101

ناشر افراز

نویسنده اریک امانوئل اشمیت

مترجم فهیمه موسوی

ویراستار یاسین محمدی

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 94

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2317210003022
قابل تهیه از مراکز پخش
10,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«خیانت اینشتین» نمایشنامه ای فرانسوی است که به زبان کمدی کشمکش اخلاقی مرد نابغه ای را مجسم می کند که به رغم میل خود مخترع ماشین نابودی جهان است.

قصه ی این نمایشنامه از این قرار است که در سواحل دریاچه ای در نیوجرسی، دو آدم عجیب با یکدیگر دیدار و همدردی می کنند. یکی از آنان آلبرت اینشتین، نابغه ی قرن بیستم و دیگری ولگردی بریده از جامعه است.

در این دیدار، اینشتین وضعیت دشوار خود را معرفی می کند. او به عنوان فعال صلح از نتایج وحشتناک فعالیت های نظری خود آگاه است و از تولید اولین بمب اتمی به دست هیتلر و نازی ها می ترسد. آیا او باید باورهای خود را نفی کند و روزولت را خبردار کند، تا امریکا برنده مسابقه دست یابی به سلاح کشنده شود؟ او به عنوان یک آلمانی، یک هوادار چپ... شاید یک خائن، که شک اف بی آی را برانگیخته، از چه جبهه ای باید طرفداری کند؟
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط