بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  • علی علیه السلام چهره درخشان اسلام

علی علیه السلام چهره درخشان اسلام

ویرایش جدید

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2322510003022
هم اکنون غیرقابل سفارش!

معرفی کتاب

در جنگ احد عده ای از مسلمانان حضرت محمد (ص) را تنها گذاشته و برای جمع آوری غنایم متفرق شدند؛ در این هنگام حضرت محمد (ص) زخمی شد و اگر حضرت علی (ع) با شمشیر خود و با رشادت بسیار به کمک او نمی شتافت عاقبت جنگ و حتی زندگی رسول اکرم (ص) تغییر می یافت. در این هنگام این گفتار از آسمان خوانده می شد که به "لافتی الاعلی، لاسیف الا ذوالفقار".
و وقتی دیگران از رسول اکرم (ص) پرسیدند که این گفتار از کیست؟ فرمودند: از جبریل. کتاب حاضر حاوی روایاتی از زندگی حضرت علی (ع) و جنگ های متعدد ایشان است. برخی موضوعات کتاب عبارت اند از: فضایل چهارگان حضرت علی (ع)؛ جنگ خیبر؛ داستان رد الشمس؛ ابلاغ آیات برائت؛ داستان سقیفبنی ساعده؛ غدیر خم؛ جنگ جمل؛ و شهادت حضرت علی (ع).
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط