loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زن در قرآن: سرگذشت جمعی از زنان خوب و بد که در قرآن مجید آمده است

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 23538 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
15,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب زن در قرآن که چهره گروهی از زنان خوب و بد را در کتاب آسمانی و جاویدان ما قرآن مجید نمایان می سازد و پندی آموزنده برای شناختن زن از دیدگاه اسلام و قرآن و خودسازی زنان مسلمان بر اساس خواست خدا و پیغمبر صلّی اللّه علیه و آله و سلّم می باشد، سلسله دروسی است که چند سال پیش در یکی از جلسات مذهبی برای جمعی از بانوان و دوشیزگان ایراد شده است .

منظور نویسنده از تدریس این درسها آگاهی دادن به دختران و زنان مسلمان بوده که بدانند جمعا در چند مورد از آیات قرآنی و در چه سوره هایی ، از زنان خوب و بد یاد شده و آنان چه کرده بودند که خداوند خواسته است مرد و زن مسلمان بلکه عموم مردم جهان از آن مطلع گردند؟

چنانکه در پیشگفتار یادآور شده ایم ، در این کتاب فقط سرگذشت عده ای از زنان آمده است و حدود و حقوق و نظام زندگی زن از دیدگاه قرآن را باید در کتب دیگر یافت .

ما برای اطلاع بیشتر خوانندگان در پایان کتاب ، قسمتی از آیات و روایات را عینا آورده ایم . سفارش می کنیم که برای آگاهی بیشتر به خود قرآن مجید و تفاسیر اسلامی مراجعه نموده و تفصیل مطلب و بقیه آیات را در آنجا بیابند. امید است مطالعه این کتاب برای عموم خوانندگان ، مفید و سازنده باشد.

تهران : علی دوانی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما