loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

کندوکاوها و پنداشته ها - جلد دوم: تکنیک های خاص تحقیق در علوم اجتماعی

ناشر شرکت سهامی انتشار

نویسنده فرامرز رفیع پور

سال نشر : 1390

تعداد صفحات : 224

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2367 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
60,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این اثر جلد دوم کتاب «کند و کاوها و پنداشته ها» تالیف فرامرز رفیع پور استاد جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی و عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران می باشد. هدف از این کتاب آن است که دانشجویان و دانشمندان جوان با روش ها و تکنیک های دیگر کسب شناخت و جمع آوری اطلاعات، غیر از مصاحبه و پرس و جو آشنا شوند و در شرایط مقتضی به کار گیرند. از میان تکنیک های مختلف از برخی از تکنیک های قدیمی مانند تک نگاری که در قرن 19 و اوائل قرن بیستم بیشتر معمول بود و یک محقق وضعیت یک محیط (مثلاً یک روستا) را توصیف می کرد چشم پوشی شده و بیشتر به تکنیکهای جدیدتر پرداخته شده است. در شیوه نگارش نویسنده نه از سبک هنجاری بلکه از سبک منطقی، آنچنانکه که در زبان عربی و آلمان معمول می باشد، استفاده کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط
بازدیدهای اخیر شما