فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

یادواره ی شهید نواب صفوینوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1384
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 363
وزن(گرم): 500
تاریخ ثبت: چهارشنبه 26 فروردین 1394
تاریخ ویرایش: دوشنبه 20 مهر 1394
کد : 25198
تعداد بازدید: 90
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

ناموجود

معرفی کتاب
27 دی ماه 1384 پنجاهمین سالگرد شهادت نواب صفوی و فدائیان اسلام می باشد. بدون تردید این گروه مخلص و مجاهد در تاریخ معاصر ایران تاثیرات شگرفی داشتند و فعالیت های آنان هم چون میراثی در پرونده نیروهای مذهبی ثبت گردید. فداییان اسلام به عنوان تنها گروه متشکل که برنامه ای اسلامی برای اداره جامعه و حکومت ارائه دادند، جایگاه ویژه ای در تاریخ معاصر دارند؛ هرچند که تحت تاثیر تبلیغات دشمنان و غفلت دوستان، چهره واقعی آنان تحت الشعاع جریان های فرهنگی غیر اسلامی، نهان است.

برگزاری همایش بزرگداشت پنجاهمین سالگرد شهادت نواب صفوی و یاران وفادارش، موقعیت مناسبی جهت بازخوانی و یاد و خاطره و نقش حساس و سرنوشت ساز ایشان بود؛ از این رو مرکز اسناد انقلاب اسلامی انتشار کتاب "یادواره شهید نواب صفوی" را در دستور کار خود قرار داد. این اثر مجموعه مقالاتی از حجه الاسلام سید هادی خسروشاهی در مورد شهید نواب صفوی است. با توجه به علاقه، فعالیت های فرهنگی و مسوولیت های آقای خسروشاهی، نکات و مطالبی از نقش و تاثیر فدائیان اسلام در جهان اسلام به ویژه کشورهای عربی در این مجموعه وجود دارد که برای پژوهشگران و محققان تاریخ فداییان اسلام قابل توجه می باشد.


با همکاری
سید هادی خسروشاهی
استاد سیدهادی خسروشاهی، در تبریز، در خاندانی آراسته به علم و فقاهت، به دنیا آمد. مراحل بالای دروس حوزوی را در حضور اساتیدی چون آیت‏اللَّه بروجردی(ره)، امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی(ره) و بزرگانی دیگر تلمذ نمود. تألیفات استاد به زبان فارسی و عربی بالغ بر 80 جلد می‏باشد. علاوه بر تألیفات و ترجمه‏ها، 120 عنوان کتاب دیگر نیز با تحقیق، توضیح و یا مقدمه و اشراف ایشان منتشر شده است. استاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخست به مدت دو سال به‏ عنوان نماینده امام در وزارت ارشاد اسلامی و سپس به مدت 5 سال به …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!