فراخوانی فراخوانی ...

یادواره ی شهید نواب صفوی

123 بازدید

با همکاری : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

با همکاری : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

وزن(گرم) : 500

شابک : ‭‎964-419-097-1

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1384

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 363

تاریخ ثبت : چهارشنبه 26 فروردین 1394

تاریخ ویرایش : دوشنبه 20 مهر 1394

کد : 25198

موجود شد باخبرم کن
معرفی کتاب
27 دی ماه 1384 پنجاهمین سالگرد شهادت نواب صفوی و فدائیان اسلام می باشد. بدون تردید این گروه مخلص و مجاهد در تاریخ معاصر ایران تاثیرات شگرفی داشتند و فعالیت های آنان هم چون میراثی در پرونده نیروهای مذهبی ثبت گردید. فداییان اسلام به عنوان تنها گروه متشکل که برنامه ای اسلامی برای اداره جامعه و حکومت ارائه دادند، جایگاه ویژه ای در تاریخ معاصر دارند؛ هرچند که تحت تاثیر تبلیغات دشمنان و غفلت دوستان، چهره واقعی آنان تحت الشعاع جریان های فرهنگی غیر اسلامی، نهان است.

برگزاری همایش بزرگداشت پنجاهمین سالگرد شهادت نواب صفوی و یاران وفادارش، موقعیت مناسبی جهت بازخوانی و یاد و خاطره و نقش حساس و سرنوشت ساز ایشان بود؛ از این رو مرکز اسناد انقلاب اسلامی انتشار کتاب "یادواره شهید نواب صفوی" را در دستور کار خود قرار داد. این اثر مجموعه مقالاتی از حجه الاسلام سید هادی خسروشاهی در مورد شهید نواب صفوی است. با توجه به علاقه، فعالیت های فرهنگی و مسوولیت های آقای خسروشاهی، نکات و مطالبی از نقش و تاثیر فدائیان اسلام در جهان اسلام به ویژه کشورهای عربی در این مجموعه وجود دارد که برای پژوهشگران و محققان تاریخ فداییان اسلام قابل توجه می باشد.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر