ناموجود
این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم.
موجود شد باخبرم کن

چهار فصل سرگرمی برای پیش دبستانی ها؛ مجموعه فعالیت های آموزشی خلاق برای سرگرمی کودکان 3 تا 6 ساله - جلد سوم: سرگرمی های پاییز

دسته بندی: تربیت کودک، نوجوان و جوان

ناشر: امیرکبیر

نویسنده: تریش کافنر

سال نشر: 1393

تعداد صفحات: 104

فروش پیامکی این محصول
معرفی کتاب
گزیده کتاب
مشخصات
نظرات کاربران
بریده های انتخابی شما

معرفی کتاب

ایده های موجود در مجموعه کتاب های «چهار فصل سرگرمی» به کودکتان کمک می کند تا تحرک داشته باشد، سرگرم شود و یاد بگیرد به شیوه های مختلف حرکت کند.

این مجموعه به گونه ای تقسیم بندی شده که به راحتی بتواند فعالیت های مناسب را برای داخل و خارج از خانه بیابید. همچنین ایده هایی برای حرکات خلاقانه، بازی های آبی و تعصطیلات و مناسبت ها (روز ملی، سال نو و ... ) را نیز شامل می شود.

گزیده کتاب

اگر قرار بود کودکم را دوباره تربیت کنم، بیشتر نقاشی با انگشت را به او یاد می دادم تا اینکه با انگشت برایش خط و نشان بکشم. کمتر مواخذه و بیشتر ارتباط برقرار می کردم. چشم از پاییدن او برمی داشتم و فقط او را نظاره می کردم. کمتر با مطالعه و بیشتر به مراقبت می پرداختم. بیشتر با او پیاده روی و بادبادک بازی می کردم. بیشتر در دشت و دمن همراهش می دویدم و به ستاره ها خیره می شدم. بیشتر او را در بغل می فشردم و کمتر زور می گفتم. کمتر سخت گیری و بیشتر تشویق می کردم. اول عزت نفسش را می ساختم و بعد برایش خانه بنا می کردم. کمتر عشق قدرت و بیشتر قدرت عشق را به او می آموختم.
دایان لومانز

اطلاعات کتاب

برای ارسال دیدگاه لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام

برای ثبت بریده ای از کتاب لازم است وارد شده یا ثبت‌نام کنید

ورود یا ثبت‌نام