loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دسیسه

ناشر امیرکبیر

نویسنده مریم شجاعی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 152

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 25635 10003022
6,000 5,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انسان در طول زمان، یعنی از سپیده دم خلقت تا شامگاهی که قیام قیامت برپا می شود ماهیتی ثابت و غیرقابل تغییر دارد و تنها شیوه های جزئی از ظواهر زندگی دنیایی اش قابل تغییر است و البته از نعمت ارزشمند اتصال فکر و ذهن به داشته های ثابت و متغیر گذشته و آینده نیز برخوردار است. به همین دلیل است که در آموزه های عمیق الهی و در اکتشافات عقلانی بشری، تاریخ، سرگذشت و سرنوشت نوع انسان با تکیه بر این ماهیت ثابت، تجربه های بشری را به عنوان وسیله ای قابل اعتنا جهت شناخت راه های دستیابی به سعادت ابدی و عبرت از خطاهای محکوم به سقوط در برنامه زندگی خود قرار می دهد. ستایش خداوند منان را که یاری کرد و توانستیم نخستین گام را برای ارائه یکصد و ده اثر با استفاده از ادبیات داستانی به عنوان لطیف ترین و تاثیرگذارترین عنصر فرهنگی و براساس موضوع و مضمونی الهام گرفته از خطبه همام نهج البلاغه و غواصی در این بیکران و برسر دست گرفتن مروارید هایی خوش تراش و الوان، طوری که خواننده اثر بعد از مطالعه آن اهل تقوا را به صورتی زنده هم از نظر فکری، هم اخلاقی و هم رفتاری دیده و از آن الهام پذیرد، امیدوارانه برداریم. امید آنکه این مجموعه آثار ضمن پاسخگویی به افکار متعهد و عواطف زلال مخاطبان به ویژه جوانان جویای شناخت معارف اسلام ناب محمدی(ص)، دستمایه ای قابل استفاده برای دیگر هنرمندان مؤمن و متعهد در خلق آثار سمعی و بصری باشد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما