فراخوانی فراخوانی ...

حل المسائل باس ها و آوازهای داده شده

94 بازدید

مولف : تئودور دوبوا

مترجم : محسن الهامیان

ناشر کتاب : سوره مهر

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : تئودور دوبوا

مترجم : محسن الهامیان

ناشر کتاب : سوره مهر

وزن(گرم) : 300

شابک : M-9014514-1-4

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1389

شمارگان : 2500

چاپ جاری : 2

تعداد صفحات : 109

تاریخ ثبت اطلاعات : شنبه 12 اردیبهشت 1394

تاریخ ویرایش اطلاعات : سه‌شنبه 15 اردیبهشت 1394

کد : 26005

31,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
هارمونی چیزی نیست که بتوان آن را نظیر حوزه های دیگر علوم نظری همچون تاریخ یا ادبیات، با خواندن و مطالعه متون آموزشی فراگرفت بلکه برای درک مفهوم هارمونی به عنوان پایه اولیه برای خلق آثار موسیقیایی، این مسأله باید مثل موم در دست آهنگساز باشد تا او بتواند از هر زاویه ای که میل دارد به آن نگاه کرده و مواد مورد نیازش را انتخاب کند. محسن الهامیان که خود از اساتید برجسته موسیقی در دانشگاه ها و مراکز آموزشی به حساب می آید با ترجمه کتابی از تئودور دوبوا توانسته قدمی موثر در راه آموزش هر چه بهتر و البته آسان تر هارمونی بردارد.

در رساله هارمونی دوبوا جدا از آنکه هر مطلبی به دقت و به شکلی ساده مطرح شده، برای هر نکته درسی تعدادی مسأله نیز داده شده است که حل آنها نقاط تاریک ذهن هنرجویان را روشن کرده، نکته ای مبهم باقی نمی گذارد. نویسنده برای راهنمایی بیشتر مخاطب، حل مسئله های رساله را هم به طور جداگانه ارایه کرده که هنرجویان می توانند بعد از حل مسئله به پاسخ صحیح کتاب مراجعه کرده و میزان یادگیری خودشان را محک بزنند. کتاب حل المسائل باس ها و آوازهای داده شده، از دو بخش و یک ضمیمه با عناوین هارمونی مطبوع، هارمونی نامطبوع، آلتراسیون ها، تاخیرها و پدال ها تشکیل شده و در امر آموزش هارمونی منبعی غنی و ارزشمند به شمار می آید.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر