فراخوانی فراخوانی ...

سید اسدالله خرقانی: روحانی نوگرای روزگار مشروطه و رضا شاه

418 بازدید

مولف : رسول جعفریان

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : رسول جعفریان

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

وزن(گرم) : 312

شابک : ‎978-964-8134-34-0

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1382

شمارگان : 2500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 253

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1394

تاریخ ویرایش اطلاعات : یکشنبه 12 دی 1395

کد : 26481

16,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
یکی از فواید مطالعه تاریخ ، به ویژه شعبه شخصیت شناسی چهره ها ، این است که انسان بتواند مسیر اندیشه و تفکر آنان را در تعامل با اوضاع و احوال روزگارشان دریابد و راهی را برای بهتر زیستن بیاموزد.

در بررسی ابعاد شخصیتی سید اسدالله خرقانی ، تنها بحث از یک فرد با ویژگی های زمانه خاص او نیست، بلکه تصویری است از یک مسیر چهل ساله، که حرکت مشروطه خواهی و فضای اطراف آن در ایران پدید آورد و بسیاری را به کام خود کشید. این تصویر ، تجربه ای سودمند برای کسانی است که بدون استقلال و داشتن هویت مشخص فکری ، سال های طولانی زندگی خویش را در اسارت زمان و زمانه می گذرانند و بعدها که دیگران به مجموعه کارهای عملی و علمی و سیاسی آنان می نگرند، آن ها را بازیچه دست روزگار می بینند ....
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر