بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

حکمت های درخشان: مجموعه احادیث اعتقادی، عبادی، اخلاقی، اجتماعی و علمی - جلد دوم

ناشر : بوستان کتاب قم

نویسنده : علیرضا صابرى یزدى

مترجم : کاظم حاتمی طبری

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 752

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2652410003022
40,000 36,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

احادیث پیشوایان معصوم (ع) در طول تاریخ به دست عالمان و محدثان خستگی ناپذیر، در مجموعه های بزرگ روایی، گردآوری شده و با زحمات طاقت فرسای آنان، میراث عظیم شیعی به یادگار مانده است. زمینه های این کتاب ها متنوع و تعداد آنها در صدها جلد می باشد. این گستردگی و تنوع، زمینه پدیدآوردنِ کتاب های مختصر را فراهم آورده است. کتاب حاضر، یکی از این گزیده هاست که مؤلف آن با زحمات چندین ساله و با دقت علمی از میان صدها کتاب حدیثی، آن را فراهم آورده و مترجم آن با تبحر، به فارسی روان برگردانده است. این کتاب برای عموم طبقات جامعه از حوزوی و دانشگاهی، مبلغان و معلمان و دیگر اقشار، سودمند است. عقاید و اصول و فروع دین، مناقب ائمه اطهار (ع)، مسائل خانوادگی، تعلیم و تربیت، سیاست و اجتماع، دنیا و آخرت، از جمله مباحث این اثر است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط