بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت

تاریخ مسیحیت - جلد اول: از دین عیسی (ع) تا دین روم

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2673310003022
9,000 8,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب حاضر، جلد اول از مجموعه «تاریخ مسیحیت» است که به بیان سرگذشت مسیحیت در خلال تاریخ دوهزارساله اش می پردازد. اما مؤلف تلاش کرده است که با بیان تاریخ از قصه گویی فراتر برود و بتواند در مسیر نقل پستی و بلندی های تاریخ مسیحی، تصویری از برخی جنبه های اعتقادی و اجتماعی این دین را نیز به دست بدهد. در این کتاب سعی شده است مهم ترین و حساس ترین وقایع و جریانات تاریخی با نگاه منصفانه بیان شوند. مؤلف بیان می دارد هرچند مسیحیت مانند اسلام یکی از ادیان ابراهیمی و زنده جهان است، اما دین مسیح در طول تاریخ دستخوش حوادث و تغییرات و انحرافاتی شده است.
کتاب حاضر در پنج فصل با عناوین «بستر پیدایش مسیحیت»، «عیسی (ع)»، «دوره رسولان»، «تلاش برای بقا» و «از پایان شکنجه ها تا قرون وسطی» تنظیم شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط