بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. جامعه (15)
  4. فرهنگ و ارتباطات (2-15)
  5. بدون دعوت، بایسته های تبلیغ در اماکن عمومی
  • بدون دعوت، بایسته های تبلیغ در اماکن عمومی

بدون دعوت، بایسته های تبلیغ در اماکن عمومی

ناشر : موسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج)

نویسنده : محمدعلی اخوان | نوید خاکبازان

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 134

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 2674810003022
6,000 5,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در این مجموعه محتوا، روش ها، و قالب های این تبلیغ در اماکن عمومی بررسی می شود. کتاب حاضر جهت بهبود عملکرد مدیران گروه های تبلیغی و حاوی مجموعه ای از مبانی مسائل مدیریتی محتوی ایستگاه ها و روش های نوین انتقال مفاهیم دینی در تبلیغ اماکن عمومی است.
این کتاب شامل سه فصل «مبانی و اصطلاحات»، «مدیریت تبلیغ در اماکن عمومی» و «محتوای ایستگاه ها» می باشد.

ما باید مثل پیامبر (ص)، سراغ افراد برویم. درباره پیغمبر گفته شده است: «طبیب دوّار بطبّه قد احکم مراهمه و احمی مواسمه»؛ پیغمبر مثل یک پزشک دوره گرد حرکت می کرد. پزشکان در مطب خود می نشینند تا مردم به آن ها مراجعه کنند، اما پیغمبران نمی نشستند تا مردم به آن ها مراجعه کنند. آن ها به مردم مراجعه می کردند...
هرجا که ما میان مردم هستیم، بُرد این است که ما بتوانیم دل آن ها را تسخیر و جذب کنیم، نه برای خودمان. او را دلداده حق و دلداده معنا کنیم.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی