فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

عصر ظهور از زبان آیت الله بهجتناشر کتاب : دفتر نشر معارف
نوع جلد: جلد نرم
قطع: خشتی کوچک
سال نشر: 1394
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 90
وزن(گرم): 107
شابک:
978-964-531-671-4
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 19 خرداد 1394
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 1 مهر 1394
کد : 27745
تعداد بازدید: 306
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

33000 ریال
29700 ریال
معرفی کتاب
مجموعه پیش رو به بیان برخی از وقایع مربوط به دوران ظهور امام مهدی (ع) و علایم آن از دیدگاه آیة الله محمدتقی بهجت و گردآوری سخنان وی در زمینه ابعاد مختلف مهدویت می پردازد. در این نوشتار برخی از مسایل مربوط به دوران غیبت و ظهور امام مهدی (ع) و نیز اوضاع جهان پس از آن از منظری روایی بیان شده و برخی از نشانه های حتمی ظهور و کیفیت آن با استناد به سخنان محمدتقی بهجت ذکر شده است. در همین زمینه نویسنده به مسایلی همچون: خروج سفیانی و قطعی بودن آن قبل از ظهور، جنایات سفیانی و سرانجام وی، گسترش ظلم حتی در بلاد کفر، علاقه امام مهدی به ایرانیان، امکان دیدار ایشان در عصر غیبت، ادله اثبات کننده وجود آن امام و ظهور وی، اعمال مسجد جمکران، بایسته انتظار فرج، لزوم دعا کردن برای فرج، انتظارات امام مهدی از شیعیان خویش، اوضاع جهان در آخرالزمان، عدم ثبات قدم در فتنه های آخرالزمان، آثار دعا در تعجیل فرج و برخی دیگر از مسایل مربوط به مهدویت اشاره نموده است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!