فراخوانی فراخوانی ...

عصر ظهور از زبان آیت الله بهجت

344 بازدید

مولف : حمزه شریفی دوست

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : حمزه شریفی دوست

ناشر کتاب : دفتر نشر معارف

وزن(گرم) : 107

شابک : 978-964-531-671-4

نوع جلد : جلد نرم

قطع : خشتی کوچک

سال نشر : 1394

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 4

تعداد صفحات : 90

تاریخ ثبت : سه‌شنبه 19 خرداد 1394

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 23 اسفند 1396

کد : 27745

40,000 ریال 36,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
مجموعه پیش رو به بیان برخی از وقایع مربوط به دوران ظهور امام مهدی (ع) و علایم آن از دیدگاه آیة الله محمدتقی بهجت و گردآوری سخنان وی در زمینه ابعاد مختلف مهدویت می پردازد. در این نوشتار برخی از مسایل مربوط به دوران غیبت و ظهور امام مهدی (ع) و نیز اوضاع جهان پس از آن از منظری روایی بیان شده و برخی از نشانه های حتمی ظهور و کیفیت آن با استناد به سخنان محمدتقی بهجت ذکر شده است. در همین زمینه نویسنده به مسایلی همچون: خروج سفیانی و قطعی بودن آن قبل از ظهور، جنایات سفیانی و سرانجام وی، گسترش ظلم حتی در بلاد کفر، علاقه امام مهدی به ایرانیان، امکان دیدار ایشان در عصر غیبت، ادله اثبات کننده وجود آن امام و ظهور وی، اعمال مسجد جمکران، بایسته انتظار فرج، لزوم دعا کردن برای فرج، انتظارات امام مهدی از شیعیان خویش، اوضاع جهان در آخرالزمان، عدم ثبات قدم در فتنه های آخرالزمان، آثار دعا در تعجیل فرج و برخی دیگر از مسایل مربوط به مهدویت اشاره نموده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر