loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

عصر ظهور از زبان آیت الله بهجت

5 (1)

ناشر دفتر نشر معارف

نویسنده حمزه شریفی دوست

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 90

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 27745 10003022
4,000 3,600 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه پیش رو به بیان برخی از وقایع مربوط به دوران ظهور امام مهدی (ع) و علایم آن از دیدگاه آیة الله محمدتقی بهجت و گردآوری سخنان وی در زمینه ابعاد مختلف مهدویت می پردازد. در این نوشتار برخی از مسایل مربوط به دوران غیبت و ظهور امام مهدی (ع) و نیز اوضاع جهان پس از آن از منظری روایی بیان شده و برخی از نشانه های حتمی ظهور و کیفیت آن با استناد به سخنان محمدتقی بهجت ذکر شده است. در همین زمینه نویسنده به مسایلی همچون: خروج سفیانی و قطعی بودن آن قبل از ظهور، جنایات سفیانی و سرانجام وی، گسترش ظلم حتی در بلاد کفر، علاقه امام مهدی به ایرانیان، امکان دیدار ایشان در عصر غیبت، ادله اثبات کننده وجود آن امام و ظهور وی، اعمال مسجد جمکران، بایسته انتظار فرج، لزوم دعا کردن برای فرج، انتظارات امام مهدی از شیعیان خویش، اوضاع جهان در آخرالزمان، عدم ثبات قدم در فتنه های آخرالزمان، آثار دعا در تعجیل فرج و برخی دیگر از مسایل مربوط به مهدویت اشاره نموده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما